Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Villa Temizliği Ankara

Villa Temizliği Ankara

Villa Temizliği Ankara

Ankara da hizmet vermekteyiz. Ankara’nın tüm ilçelerine (Çankaya, Altındağ,Yenimahalle,Akyurt,Mamak,Keçiören,Yaşamkent, vs…) ev temizliği hizmeti (inşaat sonrası ev temizliği, boş ev temizliği, dolu ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boya sonrası ev temizliği, taşınma öncesi yada sonrası ev temizliği, vb..), işyeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği(eşyalı,inşaat sonrası, boya sonrası, tadilat sonrası,Temizlik Adına tüm Hizmetleri vermekteyiz)

Ankara da kaliteli ve Güvenilir Temizlik Şirketi bulmak oldukça zor ve zahmetli,sizlere Günaydın Temizlik Ailesi Olarak Hem kaliteli Temizliği ve Güvenilir Bir Temizlik Firması Aradığınızda tüm temizlik hizmetlerinde destek verecek ilk ve tek firma Günaydın Temizlik ailesidir.yaptığımız tüm işlerde çalışan Tüm personellerimiz öncelikle işinin ehli dürüst güvenilir ve çalışkan personellerdir,çalışkan temizlik personellerimiz,işinde ciddi ve özenle hizmet vermektedirler,lakait ve laçka hareket kesinlikle etmezler,aldıkları eğitim ve şirketimizin Güvencesinde olana eviniz veya iş yeriniz,kendi evleri gibi özenilerek ve ince detaylı temizlik hizmeti sunmaktayız. çayyolu temizlik şirketi ve çukurambar temizlik şirketi olarak da hizmet sağlamaktayız.

Ankaranın tüm ilçelerine ve mahallelerine sunduğumuz hizmetlerden buğüne kadar tam ,not alarak hiçbir müşterimizi mutsuz etmedik.öncelikle hizmet almak için bizleri arayıp bilği ve randevu talep edebilirsiniz,ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde çok özel ürünler ile hiçbir zarar vermeden evinizi oturulur hale getirip teslim ediyoruz.villa temizliği taleplerinizde villanın kaç m2 olduğu kaç odalı olduğu bizim için çok nönemlidir.bu bilğilerin ışığında Villa temizliğiniz detaylı yapılır ve teslim edilir

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak

Temizlik İşinde Çalışacak Tecrübeli Bayan Alınacak Temizlik İşinde Tecrübeli Bayan personeller Alınacaktır. Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Ev Temizliğinde çalışacak bayan Elemanlar Alınacaktır. Tercihen 20-40 yaş Not: Çalışma Şeklimiz En Az 2 personel ile Ev Temizliğine Gidilir. Ev den Servis İle ..

Yaşamkent Temizlik Şirketleri

Yaşamkent Temizlik Şirketleri

Yaşamkent Temizlik Şirketleri Temizlik her ayrıntısı ile özenli bir şekilde yapılmalıdır.  Kişinin sağlıklı bir alanda yaşamını sürdürmesi temizlik ile mümkün durumdadır. Hijyeni tam olarak sağlanmış bir alanda birey hem sağlıklı olarak yaşamını sürdürebilir hem de çalışmalarında daha verimli olabi..

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır? Mutfak ve banyolarda çok sıklıkla kullanılan fayanslarda ve çaydanlıkta biriken kireç lekeleri ev hanımlarının en büyük düşmanıdır. Suyla çok fazla temas yüzden biriken kireç ve tortu her evde bulunabilecek malzemelerle giderilebilmektedir. Peki fayanslarda oluşan, Ki..