Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

Etkin, sağlığa uygun, hızlı, kaliteli, zamanında temizlik ve taşeronluk hizmetlerinde,  temizlik firması Ankara,  Ankara ve çevresinde akla gelen ilk isimdir. Kaliteli uzman ekibiyle, her sene düzenlenen eğitimleri ile daima kendini yenileyen profesyonel orta elemanlarıyla, sunduğu hizmetlerde asla aksamalara yer vermeden, mükemmel temizliği uzun yıllardır aralıksız olarak vermektedir. Tecrübelerimiz bizi alanımızda en iyi yapmakta ve müşteri odaklı çalışarak referanslarımızı arttırmaktayız.  Ekibimiz genç ve dinamik personellerden oluştuğundan, yeniliğe açık ve çözüm odaklı olarak hizmetlerini sunarak, sonuç için beklentilerinizi karşılamaktadırlar.

Temizlik firması Ankara, ev, villa ve yalı temizliği, cam temizliği, ofis, büro ve iş yeri temizliği, hastane, otel ve okul temizliği, inşaat ve sonrası temizliği gibi istenilen her türlü temizlik ile bizden beklentinizi en üst seviyede gerçekleştiririz. Koltuklarınızı, halılarınızı, zemin ve cam temizliğinizi buharlı makinelerimizle yaparak, derinlemesine temizlik ile sağlıklı ortam oluşturmaktayız. İnsan yoğunluğunun olduğu mekânları dezenfektan malzemelerimizle hastalıklara yol açan mikropları ortadan kaldırarak derinlemesine temizleriz. Bireysel mekanlarda temizliği yaparken hijyen koşullarına dikkat eder ve bahar havası oluşturarak ferah ortamla işimizi sonuçlandırırız. Özel bakım ile yıkama isteyen eşyalarınızı etiketlerine göre temizlik yapar ve solma, yıpranma olmasına sebebiyet vermeden ilk günkü gibi görünümle temizliğimizi tamamlarız.

Firmalarımız 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekte ve kurumsal olarak çalışmaktayız. Her türlü mekân temizliğinin kurum içi sıralı formaları olmakta ve temizliği yaparken bu sıraya göre hareket etmekteyiz. Böylelikle en kısa zamanda en etkili temizliği yapmaktayız. Fiyatlarımız için temizlik firması Ankara, sitesine girerek karşılaştırma yapabiliriz. Tekliflerimizi gördüğünüzde yaptığımız temizlik ile kıyasladığınızda oldukça cazip olduğunu göreceksiniz. Temizlikte kullandığımız malzeme ürünleri TES uygun malzemelerdir.

Tel: 0312 580 46 34

 

Web Sitemiz Açıldı

Web Sitemiz Açıldı

Günaydın Temizlik olarak sizlere dha iyi hizmet verebilmek adına web sitemizi açmış bulunuyoruz. Web sitemizden hizmeterimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, referanslarımızı görebilir, firmamız hakkında... (daha&helliip;)

Ankara da Ev Temizliği fiyatları  –  Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara da Ev Temizliği fiyatları – Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara da Ev Temizliği fiyatları – Ankara Temizlik Şirketleri Hayatın beklenmedik zamanda karşımıza çıkardığı zorluklar yüzünden ve gün içinde vakit darlığından dolayı sağlığımız için en önemli şeylerden biri olan ve günümüzün çoğunu geçirdiğimiz yerlerin temizliğini yapamamaktayız. Mesela çalışan ..

KEÇİÖREN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Günaydın Temizlik Ankara

KEÇİÖREN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Günaydın Temizlik Ankara

KEÇİÖREN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Te..