Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
SİNCAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / EV ve VİLLA TEMİZLİĞİ

SİNCAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / EV ve VİLLA
TEMİZLİĞİ

SİNCAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ  EV ve  VİLLA TEMİZLİĞİ

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Ev, villa temizliği diğer meskenlerin temizliklerinden farklılık göstermektedir.

Ev ve villa temizliğinde eşyalı yada eşyasız, dolu yada boş tüm temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Taşınma öncesi temizlik, taşınma sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, su baskını gibi durumlarda temizlik hizmeti gerekmektedir.

Bunun için kaliteli, güvenilir ekip ve ekipmanlar ile sizlerleyiz.

Temizlik hizmeti için bizi tercih ettiğiniz takdirde özel kimyasallar, makinalar ve kullanılan gerekli tüm malzemeler firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Size tabi edilen ücret içine tüm malzemeler de dahildir.

Verdiğiniz ücret karşılığında temizliğiniz sağlanıyor ve ekstra bir ücret ödemiyorsunuz.

Normal orta büyüklükte olan  en az iki kişi hizmet veriyor.

Tek kişi bir yerden sorumlu değil de 2 kişi sorumlu oluyor. Evin metrekaresine göre  2-3-4-5-6-….. gibi personeller yönlendiriliyor.

 

 • Ofis ve büro temizliği,
 • Ev temizliği,
 • Villa temizliği,
 • Tadilat sonrası temizlik,
 • Taşınma sonrası temizlik,
 • Taşınma öncesi temizlik,
 • İnşaat sonrası temizlik,
 • Su baskını sonrası temizlik,
 • Yangın sonrası temizlik,
 • Koltuk temizliği,
 • Buharlı temizlik.

 0312 580 46 34 / 0545 954 07 27 Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Sepetli Vinç Kullanım Alanları Sepetli Vinç, günümüzde bir çok alanda hidrolik yapısı ve taşınabilir özellikleri dahilinde gerek kamusal alan gerek de hizmet alanlarında fazlasıyla kullanımı yoğunlaşmış olan ağır iş makineleridir. Hidrolik boruların uzunlukları ve taşıyacağı ağırlıklarla beraber rö..

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim Okulların açıldığı bu günlerde evlerdede bahar temizliği hareketide başlamış olur.bahar temizliğini Ankaralı kadınlar bir çile haline getirmekden kurtuluyor, Ankara da bahar temizliği fiyatları ile en kaliteli bahar temizliği fiyatları ile sizlerin bütçesini..

Kurumsal Temizlik Firmaları

Kurumsal Temizlik Firmaları

Kurumsal Temizlik Firmaları Ankara da kurumsal firmalar ve resmi kurumlara hizmet vermeye devam eden Temizlik Firmamız.personel temini ekipmanlı ve malzemeli sözleşmeli personeller temin edip kalitesini her geçen gün ispatlayan şirketimiz sektörde 8 yıllık deneyimi ile gönül rahatlığı ile Şirketimi..