Hemen Tıkla Ara
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik zor ve ciddi bir iştir. İnşaattan çıkma ya da tadilattan çıkma alanlar farklı boyutlar da farklı işlemler gerektirebilir. İnşaat sonrası inşaata ait çimento, kireç, boya ve kartonpiyer kalıntılarını temizlemek oldukça zordur. Camlar da etiket bantı, alçı atıkları, boya kalıntıları, yapışmış çimento atıkları gibi birçok temizlenecek alan ve kısımlar vardır.

İnşaat sonrası temizlik de ilk başlangıcımız kaba pisliğinin temizlenmesidir. Zemin temizliğinden önce atıklar fazla ise çöpler toplanarak işe başlanır.

Cam, duvar, parke, odalar, bölümler vb. kısımların kaba pisliği alınır. Ortamı ferah bir duruma getirerek hem hızlı hem de sağlıklı bir çalışmayla işe girilir.

İnşaat sonrası ev ve iş temizliğin de en çok karşılaşılan hususlardan birisi cam temizliğidir. Camlardaki etiketlerin oluşturduğu lekeler güvenlik plastiğini sökmeden temizlenir.

Balkonlarınız da oluşmuş çimento kalıntıları kazıyıcılar ile zarar vermeden temizlenir. Balkon demirlerin de boya kalıntıları giderilerek sabit pürüzsüz bir görünüm elde edilir. İnşaat sonrası mutfak da bulunan dolaplar özel dezenfektanlar ile silinir, tozlu bir görünüm gider, parlak pırıl pırıl dolaplar görüntü güzelliğine eklenir. Fayanslarınız en ince ayrıntısına kadar özenle temizlenir. İç ve dış kapılarınız özenle temizlenir. Zemin de oluşmuş harfiyat, boya temizliği sağlanır. İç kısımlar kadar bina içleri de önem taşımak ta. İnşaat sonrası bina iç temizliği merdivenler, duvarlar, demirler, kapılar, asansör iç ve dışı, panolar, camlar vb. alanlar yıkanır, silinir, dezenfekte edilir.

Tabi inşaat sonrası küçük detaylar da var İnşaat sonrası temizlik de sadece kaba pislik değil gereken tüm temizlik profesyonel ekibimiz ile yapılır. İnşaatı bitmiş sıfır binanızı hasar görmeden, kullanmaya değer bir şekilde teslim ediyoruz.Günaydın temizlik inşaat sonrası temizlik de prizlerden, peteklere en ince ayrıntısına kadar güvenle hizmet vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat sonrasında bina içini detaylı bir şekilde temizlemek oldukça zahmetli ve kendi başınıza yapmanızın mümkün olmayacağı bir iştir. Yeni inşaatı tamamlanmış bir mekanın tozu ya da kirini bir kenara bırakın, inşaattan kalma boya, badana hatta harç ve çimento kalıntılarını kendi başınıza temizlemek günlerinizi hatta haftalarınızı alabilir ve bunun yanı sıra yorgunluğunuzda yanında cabası olarak size kalır. Günümüzde inşaat temizliği olarak adlandırılan ve bu konuda çeşitli temizlik firmaların oluşuyor olması birçok kişiyi büyük dertlerden kurtarmaktadır. Ankara da inşaat sonrası temizlik işlemini yapmak üzere hizmet vermekte olan birçok temizlik firması vardır. Temizlik firmasının deneyimli personelleri tarafından gerekli araç ve gereçler kullanılarak çok zahmet çekilmeden ve binanın ya da dairenin yapısına ya da boyasına zarar vermeden kolay bir şekilde temizleme işlemleri yapılabilmektedir.

Temizlik sektörü içinde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan inşaat temizliği hizmeti yeni daire alan ve temizliğini nasıl yapacağını düşünen kişilere adeta kurtarıcı gibi yetişmektedir. Sizlerde yeni inşaatı bitmiş bir eve taşınacaksanız Ankara da inşaat sonrası temizlik adına hizmet vermekte olan firmalardan temizlik adına yardım alabilmeniz mümkündür. Uzman kadrosu ve gerekli ekipmanları ile birlikte temizlenecek olan alana gelen firma görevlileri büyük bir titizlik ile dairenin ya da tüm binanın temizliğini yapabilmektedirler. Temizlik görevlileri inşaat sonrasında ortada kalan tozun, kirin ve pisliğin kolay şekilde çıkabilmesi adına son teknoloji makineler ile etraftaki hiçbir yere zarar vermeden temizlik işlemini gerçekleştirirler.

İnşaat sonrası temizlik her daim insanı yoran ve epey zahmetli bir iş olmuştur ve kişinin kendi başına gerekli uygun ekipmanları sağlamadan büyük uğraşlar vererek temizleme işlemini gerçekleştirmesi hem yorgunluk hem de zaman kaybından başka birşey değildir. İnşaatı yeni bitmiş olan binanın temizliğini, inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti veren firmaların yapması daha uygun olacaktır. Tadilat ya da inşaattan sonra ortaya çıkan her türlü kirli bölgenin itina ile temizliğini yapmakta olan temizlik firmaları müşterilerini memnun etme odaklı olarak çalışmalarını sürdürmekteler. İnşaat sonrasında kalan her türlü boya, badana, harç pisliği, kaba inşaat temizliği ve bahçe temizliği gibi işlemler yetkili temizlik firmaları tarafından uygun maliyetlere yapılabilmektedir.

 

Ankara Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Kırkkonaklar Temizlik Şirketleri Profesyonel temizlik işlemleriniz için uygun fiyata dikkat etmenizin yanı sıra kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışının olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden Ankara Kırkkonaklar temizlik şirketleri arasında size en uygun olanlardan birini..

Ankara Kazan Temizlik Şirketleri

Ankara Kazan Temizlik Şirketleri

Ankara Kazan Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik şirketi olarak hayatınızda çok büyük bir yük haline gelen temizlik işini sizlerden almaktayız. Güler yüzlü ve güvenilir ekibimizle sizlere ev, iş yeri, AVM, otel, residence, hastane gibi yerlerin temizliğini sağlıyoruz. Kullandığımız ürünler sayesind..

Ankara Polatlı Temizlik Şirketleri

Ankara Polatlı Temizlik Şirketleri

Ankara Polatlı Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik firması olarak tamamen güvenli temizlik ürünleri kullanıyoruz. Yurt, hastane, ofis, dış cephe, ev, inşaat sonrası temizliği hizmeti vermekteyiz. Yurt temizliğinde tamamen işinde uzman ve güvenilir ekibimiz oda temizliklerinde tamamen güvenilir temi..