Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Genel Temizlik

Genel Temizlik

Evleriniz de ve iş yerleriniz de çalışmalarınızdan ya da günlük temizlik işleriniz de firmamız kendini kanıtlamış alt yapısı ve ekibiyle hizmetinize açıktır. Firmamız iş yerleri ve evlerde gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte profesyonel hizmet vermektedir. Temizlik yüzeyin cinsine göre değişmektedir. Bu yüzden kullandığımız son teknoloji sistemleriyle üstün kalitede hijyenik bir ortam sağlamaktayız. Firmamız üstün hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Ekibimiz engin tecrübeli elemanları ile maksimum kalite de hizmet sağlamaktadır.

GenelTemizlik

Hizmet sunmak olduğumuz alanlar arasında yer alan Genel temizlik önem arz eden ve titizlik ile beraber yapılması gerekmektedir. Endüstriyel alanlar içerisinde birçok seçenek ve üretim alanı yer almaktadır. Bu alanlar içerisinde yiyecek üretiminin yapılmakta ve paketlenmekte olduğu alanlar içerisinde günlük bir şekilde temizlik işlemleri devam etmekte olsa da belirli periyotlar içerisinde temizlik işlemlerinin yapılması önem arz eden bir konu olarak yer almaktadır. Gün içerisinde çalışma alanlarında insanların hareket etmekte olduğundan bakteri veya mikrobun günlük bir şekilde taşınmakta olduğunu ortaya sermektedir. Bu yüzden firmamız endüstriyel temizlik için çalışma alanlarında yer alan tüm alanları en küçük yer alan seçeneklerine kadar temizlemektedir. Bu sayede oluşabilecek bakteri ve mikrop oluşumu önlenmektedir.

Genel temizlik sırasında sessiz bir çalışmadan daha çok hız, kalite ve güzel bir sonuç için temizlik sürmektedir. Bunun ile beraber üretim ve çalışma alanları haricinde yer alan yönetim daireleri ise etrafı rahatsız etmeyecek şekilde sürmektedir. Endüstri alanında üretilmekte olan veya çalışılmakta olan malzemeye göre ise temizlik araç ve gereçleri uygun bir şekilde seçilmektedir. Bu sayede işlemler sırasında tam bir şekilde verim alabilmek sağlanmaktadır. Temizlik işlemleri sırasında yer alan personelimiz ise gerekli eldiven, maske ve bunun gibi benzer ekipmanları ile beraber kendi güvenliğini sağlayarak işlemleri sürdürmektedir. Bu işlemler sırasında çevreye zarar vermeden ilerlemek ilk adım olarak öncelik almaktadır.

Endüstriyel temizlik işlemleri sırasında gerekli dezenfekte işlemlerinin yapılması ile beraber size yer alan alanınız temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Her hangi bir makine veya sisteme zarar verilmemesi için ise uzman bir ekip hizmet sunmaktadır. Yer alan sisteminize uygun şekilde personeller seçilmektedir. Yer alan personel sizin çalışma alanınıza uygun bir şekilde hazırlıklarını yaptıktan sonra temizlik işlemleri sürmektedir. Yer alan temizlik işlemleri sırasında kullanılmakta olan temizlik malzemeleri ise çalışma alanınız içerisinde daha sonrasında her hangi bir sorun oluşturmayacak malzemelerden seçilmektedir. Temizlik öncesinde ise çalışma yapılacak olan personel tarafından incelenmekte ve inceleme sonrasında gerekli ekipman ile beraber işlemler sürmektedir.

 

Ankara da Ev Temizliği

Ankara da Ev Temizliği

Ankara da Ev Temizliği - Günaydın Temizlik Ankara da Temizlik denildiğinde aklınıza  birçok soru işareti gelmektedir ve evleriniz, ofisiniz, kiraladığınız eşyalı evler diğer tüm yaşam alanlarınız, iş yerleriniz ve ya diğer yaşadığınız yerleriniz de günlük ve ayda 1 veya 15 günde 1 detaylı  temizlik..

Daha Temiz Daha Hijyenik Mekanlar için çalışıyoruz

Daha Temiz Daha Hijyenik Mekanlar için çalışıyoruz

Daha Temiz Daha Hijyenik Mekanlar için çalışıyoruz Eryaman Temizlik Şirketleri, Daire, ofis, apartman temizliği, dış cephe temizliği, inşat sonrası temizlik, taşınma öncesi ve sonrasında gerekli olan temizlik, cam temizliği, yapılan tadilatlar sonrası temizlik, zemin temizliği kısacası gerekli olan..

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri

Ankara Nallıhan Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibiyle size en iyi temizliği sağlar. Ekibimiz alanında uzman, deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. İnşaat ve dış cephe temizliği için özel temizlik ürünleri kullanılarak binaya ve zemine zarar verme..