Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Hasköy Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Ankara Günaydın Temizlik adında hizmet veren firmamız, ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, cami temizliği, okul temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası iş yeri temizliği, boya sonrası temizlik, eşyalı ev temizliği, eşyalı ofis temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma öncesi iş yeri temizliği, buharlı ev temizliği, buharlı iş yeri temizliği ve daha fazla hizmetten yararlanabilirsiniz.

Firmamız bir ev ya da iş yeri temizliğine en az 2 kişi yönlendiriyor. Tek kişi hizmetimiz yoktur. isteğe uygun 2-4-6-8.. guruplar halinde ekip isteyebilirsiniz.

Cam silimi, cam temizliği nano teknolojisi ile uzman ekip tarafından gerçekleştirilir. Nano cam silimi sağlıklı ve güvenilirdir. Nano cam temizliği diğer cam temizliklerinden daha farklıdır. Bu yöntem ile camlarınız uzun zaman  kir ve leke tutmaz.

inşaat sonrası ev temizliği ya da inşaat sonrası iş yeri temizliğinde belirli ekipler gönderiyoruz. inşaat sonrası temizlikler diğer temizlik hizmetlerine göre daha farklı ve zahmetlidir. Uzman ekibimiz camlar da bulunan bantların temizliğini cam pervazlarına zarar vermeden çıkartıyor. Camlar da bulunan boya, harç kalıntıları özel inşaat sonrasında kullanılan ürünler ile dezenfekte ediliyor. İnşaat sonrası duvarlarınızda toz birikimi olabilir. Duvarlara kağıt döşetmiş olabilirsiniz. Bunlarında temizliği ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Banyo, wc gibi ıslak zeminlerde fayanslarda boya, harç kalıntıları gibi atıklar birikmiş olabilir. Genel temizlik içerisinde ıslak zemin temizliği de gerçekleştirilir.

inşaat sonrası sıfır ev temizliği ya da iş yeri temizliğinde alanda bulunan mobilyaların temizliği de sağlanır. Yani inşaat sonrası temizlikler de her yer dip köşe temizlenerek sağlıklı yaşam alanlarını sizlere teslim etmiş oluyoruz.

Eşyalı ev temizliği, eşyalı iş yeri temizliği bu alanların temizliği en az iki kişi ile sağlanmaktadır. Cam silme, halı silme, koltuk silme, koltuk yıkama, perde yıkama, perde takma, petek içlerinin temizliği, avize temizliği, zemin temizliği, banyo temizliği, wc. temizliği, mutfak temizliği(dolap temizliği, aspiratör temizliği, fırın temizliği vs..), balkon temizliği, teras temizliği, odaların temizliği ve daha fazlası her yer detaylı bir şekilde temizleniyor.

Taşınma öncesi temizlik hizmetimiz de her yerin hijyeni tam bir şekilde yapılmaktadır.

Buharlı temizlik hizmeti hemen hemen her temizlik için uygundur. Yüksek ısı sayesinde tüm mikropların yok olmasını sağlar. Özellikle ortak kullanım alanları için (banyo,wc..) hijyen açısından gereklidir.

Bazı müşterilerimiz temizlik şirketlerine, temizlik firmalarına yaşadıkları olumsuz durumlardan dolayı güvenmemektedir. Ankara Günaydın Temizlik olarak çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile o güveni kazanmak isteriz. Gelen personellerimiz iş bitimi ev, iş yeri gibi yaşam alanlarının temizliği yapılıp teslim edilirken sorumlu kişi(ev sahibi,iş yeri sahibi vb. ) her yeri kontrol eder ve ekip ondan sonra çıkışını gerçekleştirir. İşimiz garantilidir.

Detaylar için iletişime geçiniz.

0312 580 46 34

0545 954 07 27

Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Firması. Ankara’nın neresinde olursanız olun, her yere sınırsız hizmetimiz vardır.

Halı Temizliği Halıfleks Temizliği

Halı Temizliği Halıfleks Temizliği

Halı Temizliği Halıfleks Temizliği Kendinizi yormadan halınızı temizleyin halıfleks en çok kir toplayan ve bir o kadar temizliği önemli olan ev aksesuarlarıdır. Bir çoğumuz küçüklüğümüzde kapı önünde halı yıkayanları, oklavayla halı dövenleri, mahallede toplanıp halı çiğneyenleri görmüşüzdür. Burad..

Ankara Temizlik Hizmetleri

Ankara Temizlik Hizmetleri

Ankara Temizlik Hizmetleri Ankara 'nın daimi temizlik hizmetleri için öncelik olarak güvenilir personel ve güvenilir temizlik için Günaydın Temizlik Şirketine göz atabilirsiniz. ciddi ve güvenilir temizlik ararken bir çok şeye dikkat edilir. Giysi de yada yemek de nasıl ki marka aranıyorsa temizlik..

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim

Ankara da Bahar Temizliğinde %35 indirim Okulların açıldığı bu günlerde evlerdede bahar temizliği hareketide başlamış olur.bahar temizliğini Ankaralı kadınlar bir çile haline getirmekden kurtuluyor, Ankara da bahar temizliği fiyatları ile en kaliteli bahar temizliği fiyatları ile sizlerin bütçesini..