Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Genel Temizlik

Genel Temizlik

Ankara Genel Temizlik Hizmeti

Kavram itibariyle anlaşılacağı üzere bir ofis, iş yeri ya da hane fark etmeksizin genel temizlik kapsamlı bir temizlik işlemidir. Mutfak, banyo, duvarlar, tuvalet dahil olmak üzere var olan bütün bölme ve bu bölmelerdeki eşya ve genel zemin temizliğini içermektedir.

Genel Temizlik Nasıl Yapılır?

Genel Temizlik Nasıl Yapılır

Bu konuda dikkat edilmesi gereken en büyük unsur, öncelikli olarak yapılacak genel temizliğin nasıl bir alana uygulanacağıdır. Kullanımı süre gelen bir yer mi yoksa inşaat ya da tadilat sonrası yapılacak bir genel temizlik mi olacağıdır. Bu anlamda kullanılacak malzemelerden, kimyasallara ve bununla beraber yönlendirilecek temizlik personeline kadar birçok değişkenlik gösterecek durum söz konusudur. Firma olarak bu durumu önceden bilmemiz daha profesyonel ve yerinde bir çalışma yapmamızı sağlayacaktır. Dolayısı ile genel temizliğin nasıl yapılacağı mekanın durumu ve kullanım alanına göre değişkenlik gösterecektir.

Tadilat Sonrası Genel Temizlik

Ankara Genel Temizlik

Bir ofis veya hane tadilat işlemine tabi tutulduysa, bu koşullarda genel temizlik işlemi daha uzun ve meşakkatli bir işleme dönecektir.

Uzman olmayan kişi veya şirketler tarafından yapılan tadilat sonrası temizlik işlemlerinin müşteri mağduriyeti yarattığı birçok emsal durum söz konusudur. Bu nedenledir ki gerçekleşecek temizlik işlemlerinin işinin ehli ve tecrübe sahibi ekiplerce yapılması gerekir. Profesyonel bir ekip tarafından yapılacak genel temizlik, daha hijyenik ve mağduriyet gerçekleşmeden kısa sürede teslim edilecek bir işlemle sonuçlanacaktır.

Firmamız geçen zaman içinde başarıyla teslim edilen işler sonucu Ankara genel temizlik konusunda sürekli talep edilen bir firma haline gelmiştir. Tadilat sonrasında oluşabilecek kirlerin temizliği konusunda verdiğimiz hizmetlere örnek vermek gerekirse;

  • Cam, çerçeve gibi dış görünümde etkili olacak önceliklerde oluşabilecek boya, harç kalıntıları gibi kaba temizliklerin gerçekleştirilmesi.
  • Mutfak ve banyo gibi ıslak zemin oluşturacak fayansların ve duvarların yine kalıntılarının temizlenerek ince temizlik yapılacak duruma getirilmesi.
  • Peteklerden prizlere kadar üzerlerinde oluşabilecek silikon, harç ya da boya kalıntılarının kazınma işlemleri
  • Ev ya da işyeri tadilatına dayalı duvarlardan zemine kadar tüm kaba temizlik sonrasında ince temizlik işlemlerinin gerçekleşmesi gibi hizmetler vermekteyiz.

Bu konuda önemli olan ayrıcalık, kaba temizlik esnasında kullanılacak olan kimyasalların gerek kullanıldığı malzemeye gerekse insan sağlığı açısından tehlike oluşturmamasıdır. İnce temizlik esnasında ise kullanılacak temizlik malzemeleri arındırıcı hijyen ağırlıklı malzemeler içermelidir. Tabi ki firmamız çalışanları teknik bilgileri dahilinde bu ayrımı yaparak sizlere en iyi hizmeti vermektedirler. Firmamız iletişim numaralarından bize ulaştığınız takdirde genel temizlik ve diğer temizlik konularında yetişmiş personelimizle daima hizmetinizde olacağımızı bilmenizi isteriz.

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANKARA

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANKARA

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANKARA Ankara’da yer alan Keçiören gün geçtikçe daha fazla gelişmektedir. Temizlik şirketleri Ankara bu yüzden daha fazla dikkat çekmeye başladı. İnsanlar artık ev temizliğine vakit ayıramıyor veya temizlik yapmak istemiyorlar. Bu durumda karşımıza temizlik şirketlerinin çıktığı..

Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketi / 0312 580 46 34 Günaydın Temizlik

Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketi / 0312 580 46 34 Günaydın Temizlik

Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketi / 0312 580 46 34 Ev temizliği sizin her zaman için hassas olmanız gereken bir konudur. Çünkü temizlik demek aynı zamanda sağlık demektir. Eğer sağlığınıza dikkat ediyor ve devamlı olarak temiz kalan bir evde yaşamak istiyorsanız Yenimahalle Temizlik şirketleri sa..

Seramik Yüzeylerde Temizlik

Seramik Yüzeylerde Temizlik

Seramik Yüzeylerde Temizlik Seramik, son dönemlerde başta mutfak olmak üzere banyo gibi steril alanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmış bir yapı malzemesi. Bu yüzden bu konu sık sık karşımıza çıkmakta. Sağlıklı, şık ve parlak bir görünüme sahip olan seramikler aynı zamanda temizlik konusunda da..