Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Temizliği zor alanlarda kullanılan en kolay ve derinlemesine temizlik sağlayan yöntemlerden birisi de buharlı temizlik yöntemidir.  Halı, fayans ve mermer ya da parke gibi zeminlere zarar vermeden ve kimyasallar kullanılmadan yapılan buharlı temizleme işlemi 4- 6bar arasında 150 derecede buharlı temizleme yapılmaktadır. İnşaat sonrasında kalan kireç ve boya atıkları uygulanan yüksek ısı ile dezenfekte edilerek binanın kirli görünümünden kurtulması sağlanılmaktadır. Buharlı temizlik yaptırarak ev, ofis ya da benzeri alanlarının temizliğini sağlamak istiyorsanız Ankara temizlik şirketlerine başvurmanız gereklidir. hiçbir şekilde dezenfektan ve kimyasal maddelerin kullanılmadan sadece yükse ısı uygulanarak yapılan buharlı temizlik yöntemi ile daha temiz bir mekana sahip olabilmeniz mümkün durumdadır.

Temizlik firmaları tarafından uygulanan buharlı temizlik işlemleri yüksek sıcaklıktaki kuru iyonize buharı yardımı ile ev tozları, alerjenler gibi mikroplar ile mücadele ederek mekanın daha çabuk, daha sağlıklı ve daha ekonomik olarak derinlemesine temizleyen bir temizleme yöntemidir.  Buharlı temizlik yapabilmek için  kullanılan makineler banyo ya da mutfak gibi ıslak zeminlerde uygulanabileceği gibi halı,parke ya da fayans gibi alanlarda da kolaylık ile temizliği sağlanabilmektedir. Ankara temizlik firmaları tarafından uygulanan buharlı temizleme yöntemi sayesinde kalorifer petekleri, derz araları gibi el değmeyen yerlerde kullanılabilen buharlı temizleme makineleri koltuk, yastık gibi sağlık için hijyenin gerekli olduğu alanların da temizlenmesi için kullanılmaktadır.

Kimyasallar kullanılmadan yapılan temizleme ile kimyasalların kansorejen etkilerinden hem kendinizi hem de çevrenizdekileri korumanız sağlanmış olunmaktadır. Buhar temizlik uygulaması yapmanız halinde zamandan tasarruf edersiniz, ağır kimyasal deterjanlar yerine sadece su kullanırsınız, zorlu kir ve lekelerin kısa zamanda kolay bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz, temizliği sağlanan eşyalarınızın üzerinde hiçbir şekilde leke ya da iz kalmasını engellemiş olursunuz. Modern teknolojiyi kullanarak yapmış olduğunuz buharlı temizleme işlemi sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. Ankara temizlik firmalarının deneyimli personelleri ve teknolojik ekipmanları ile en uygun fiyatlar ile evleriniz, işyerleriniz  ya da  istediğiniz mekanların temizliğini istediğin gün ve saatte uygulayarak derinlemesine temizlik işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün durumdadır.

Tel: 0312 580 46 34

Batıkent Temizlik Şirketleri / Günaydın Temizlik

Batıkent Temizlik Şirketleri / Günaydın Temizlik

Batıkent Temizlik Şirketleri / Günaydın Temizlik Ankara da temizlik nasıl yapılıyor? Ankara da temizlik firmaları? Ankara başkentte bulunan temizlik firmaları üstün kalitesiyle hizmet sunmaktadır. Ankara da hizmet veren Günaydın Temizlik ofis temizliği, ev temizliği, inşaat sonrası ev temizli..

Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketleri Ankara

Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketleri Ankara

Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketleri Ankara Ankara Günaydın Temizlik Böcek ilaçlama ve haşereler ile mücadele eden en kaliteli ve çözüm odaklı tek firmadır. Örnek olarak  evinize fare mi girdi Ankara da Yaşıyorsanız sizlere kesin sonuç olarak ilaçlama hizmeti veren Günaydın temizlik haşereden kurtul..

Otel Temizliği Nasıl Yapılır

Otel Temizliği Nasıl Yapılır

Otel Temizliği Nasıl Yapılır Müşteri memnuniyeti kriterleri arasında otelcilik sektöründe en önemli ve ilk sırada gelen unsur hiç şüphesiz kat ve oda temizliğidir. Otellerin, var olan değerlerini korumak ve daha iyisini gerçekleştirebilmek adına housekeeping işlemleri olabildiğince seri ve temiz..