Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Bayram Temizliği

Ankara Bayram Temizliği

Ankara Bayram Temizliği

Ankara da oturuyorsanız, hangi semtte oturduğunuz önemli değil dilediğiniz takdir de, dilediğiniz gün temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Geleneksel olarak bayram temizliği düzenli bir şekilde yapılıyor. O güne özel temizlik yapılarak hijyen sağlanıyor. Bayram da ziyarete gelen misafirler çok oluyor. Evinizi temiz tutalım.

Kimi insan çalışıyor ve izin günün de temizlik yapmak zorunda kalıyor. Ancak yetişemediği durumlar oluyor. Bu gibi durumlar da bizlere başvurabilirsiniz. İstediğiniz sayıda eleman yönlendirerek ev temizliğiniz yapılmış oluyor.

Camlar siliniyor, perdeler yıkanıyor, eviniz dip köşe temizleniyor. Mutfak dolapları, buzdolabı, aspiratör, fırın detaylı bir şekilde temizleniyor. Fayans temizliğiniz yapılarak parlaklık sağlanıyor. Koltuklarınızın da temizliğe ihtiyacı var ise koltuk yıkama ya da koltuk silme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Duvarlarınız bayram temizliği içerisine alınarak duvar silme, duvar temizleme işlemi de yapılmış oluyor.

Işıklardan kaynaklı olarak çok toz kaplayan bir alanda avizeler. Avize temizliği de yapılmaktadır. Banyo, wc., gibi hassas noktaların temizliği de buharlı temizlik ile yüksek ısı vererek mikropların kırılmasını yok olmasını sağlıyoruz.

Halı temizliğiniz hoş kokulu ürünlerimiz ile kirlerin sökülmesini, lekelerin yok olmasını sağlıyoruz.

Dolap iç ve dış temizliğiniz de profesyonel ekibiz tarafından yapılmaktadır.

Bayram da yeni evlere taşınacak olan kişilerde vardır mutlaka. Yeni evlerinizin temizliği uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınız içine girdikten sonra yardımcı bayan alarak evinizin düzenlemesini yapabilirsiniz. Eşya taşıma durumundan sonra ev genel olarak temizlenir ve istediğiniz hijyen kavuşursunuz.

Uygun fiyatlarda ev temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

0312 580 46 34 // 0545 954 07 27

          Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Çankaya ev Temizliği,Yaşamkent Temizlik Firmaları,Çankaya Temizlik Firmaları,Ankara ev Temizliği,

Ankara Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği Ankara da evinizin temizliği için bir firmaya ya da yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev temizliği konusunda başarılı personelin yanı sıra güven gerektiren bir personel gerektirir. Hem işiyle hem de hal ve hareketleriyle uzman olan arkadaşlarımızı sizlere yönlendiriyoruz. Dü..

Ankara İvedik Temizlik Şirketleri  – Yenimahalle Temizlik

Ankara İvedik Temizlik Şirketleri – Yenimahalle Temizlik

Ankara İvedik Temizlik Şirketleri - Yenimahalle Temizlik Ankara Temizlik Şirketimi Ankara merkezli olarak İvedik ve ostim  de siz değerli müşterilerimize ağırlıklı olarak Ev temizlik hizmeti ve halı yıkama üzerine 18yıllık tecrübe ile Ankaranın en güvenilir temizlik firmasıdır. İvedik Temizlik h..

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Ankara Endüstriyel Temizlik Endüstriyel temizlik genel olarak fabrikalarda veya üretimhanelerde ve şirketlerde işlerin düzenli bir şekilde devam edebilmesi için yapılan genel temizliğin adıdır. Endüstriyel temizlik iş kazaları oluşmaması ve makinelerin kirden etkilenerek bozulmaması amacı ile peri..